Проекти

Станом на 2018 р., Асоціація впроваджує такі проекти

1. Допомога тяжко хворим маленьким пацієнтам "ОХМАТДИТ". Одна з потреб тяжко хворих дітей - соціально-психологічна допомога. Ми залучаємо благодійницьку допомогу для придбання розвиваючих іграшок, книжок, а також олівців, фарб і т.д. Ми потребуємо Ваших пожертв, які підуть саме на придбання таких товарів. Найбільш тісна співпраця у Асоціації з Центром медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги; Центром «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД», Українським центром дитячої токсікології, інтенсивної та еферентної терапії, Центром дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку, Відділенням ендокринології. В них одночасно перебуває близько 150 дітей віком від 0 до 18 років. Також у рамках нашого проекту, ми проводимо навчання батьків тяжкохворих дітей,провадимо консультації на телефонній гарячій лінії,працюємо над зміною нормативно-правової бази у цій сфері.

 

2. Митці на підтримку хоспісів м.Києва. В рамках цієї програми відбувається проведення благодійних концертів, вистав та ін. заходів, які акційні волонтери Асоціації присвячують допомозі тяжко хворим. На таких заходах ми збираємо благодійні пожертви які йдуть на придбання, напр., дрібного медичного обладнання (стульчаки, милиці), памперсів та ін. Найближча подібна подія відбудеться 20 листопада 2011 р. в Національному музеї декоративного мистецтва (на території Києво-Печерської Лаври). Ми потребуємо волонтерів, які можуть допомогати нам організовувати культурно-мистецькі заходи, спрямовані на збір коштів (фандрейзінг). 

 

3. Допомога клієнтам програми паліативної та хоспісної допомоги на дому в Печерському районі м.Києва. У хоспісі перебуває близько 10 тяжко хворих людей похилого віку; ще 40 осіб мають обмежені рухові можливості і отримують паліативну допомогу. Хоспісний догляд включає в себе соціальну (соціально-побутову), медичну (медсестринську та лікарську), психологічну, духовну підтримку. До надання послуг залучені Територіальний центр соціального обслуговування, місцеві заклади охорони здоров'я, Укранська православна церква. Для надання допомоги, ми потребуємо матеріальних (напр., памперси для дорослих)  і грошових пожертв. Також ми потребуємо канцелярські товари. У 2015р. програмою паліативної допомоги вдома було охоплено понад 120 громадян. Унікальність цієї програми полягає в тому, що до її виникнення хоспісна та паліативна допомога розглядалися виключно як медична послуга. Тепер це також і соціальна послуга. З 2016р. планується розширення видів допомоги, які надає терцентр.

 

4. За підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні у 2012-2013 рр. впроваджвався проект з допомоги тяжко хворим громадянам. У рамках проекту діє безкоштовна гаряча лінія з захисту прав тяжко хворих і членів їхніх родин; проводиться навчально-просвітницька робота з лідерами громадських організацій Києва та Київської області.

 

5. За підтримки Посольства Великої Британії у 2016 р. впроваджувався проект щодо посилення захисту прав невиліковно хворих дітей в Україні.

 

6. За підтримки ЄС і NED у рамках Програми національних обмінів впроваджувалися проекти щодо розвитку паліативної та хоспісної допомоги в Хмельницькому, Івано-Франківську, Закарпатській обл., Луцьку та Волинській обл.

 

 

Перелік магазинів, де знаходяться копілки Асоціації, у які Ви можете здійснити Вашу благодійну пожертву


п/п

Название магазина

Адрес

1.

 «УМО 7…14»

ТЦ  «Метроград»

2.

«УМО 7…14»

ТЦ «Городок»

3.

«УМО 7…14»

ТЦ «Аладин»

4.

«Чарывна скрынька»

Маг. «Фуршет», ул. Луначарского 22

5.

«Дарья», «Чобіток»

Ул.Андрея Малышка,3

6.

«Знайка»

Проспект 40- лет Октября,126,корп.1

7

«Знайка»

Ул.Ярославская,35/35

8.

«Микки хаус»

пер.Музейный,2а

9.

«Захарчик»

ул.Нижний затон,11

10.

«Ланоте»

Ул.Мельникова,2/10

11.

«Деликатес»

Пр-т Бажана,24/1 , м.Позняки

12.

«Колосок»

ул.Наумова Генерала,29

13.

«Гастроном»

ул. Энтузиастов,37

14.

«Ал Викс»

Проспект Лесной,28

15.

«Продукты»

ул. Энтузиастов,47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рахунок 26001335761 у АТ "Райффайзен Банк Аваль", МФО 380805, код ЄДРПОУ 37472350Благодійна скринька, встановлена у магазині товарів для дітей "Казкова країна"