Новини

До Асоціації паліативної та хоспісної допомоги звертаються люди, потребуючі допомоги – переважно батьки тяжкохворих дітей, які знаходять нашу організацію через Інтернет; лікарі, які лікують таких дітей в «ОХМАТДИТ», або інших лікарнях; дорослі тяжкохворі лежачі громадяни, які потребують або гігієнічних виробів, оскільки пенсія не дозволяє їм їх придбати. Так, у січні-квітні 2013 року ми передали допомоги на понад 19 тисяч грн. – джерелом якої стали Ваші добровільні благодійні пожертви до наших скриньок. Зокрема, вона полягала в  гігієнічних засобах для тяжкохворої дитини Л. (підгузники) – 477.57 грн; гігієнічні засоби для відділення роботи з дитячим церебральнім паралічем, Печерський р-н м.Києва – 244.86 грн; канцтовари для ОХМАТДИТ (папір) для роботи арттерапією з тяжкохворими дітьми – 809.39 грн; гігієнічні засоби для дитячого відділення з роботи з ДЦП та відділення паліативної допомоги на дому, Печерський р-н м.Києва – 1781.83 грн; засоби гігієни для тяжкохворої дитини С. – 195.4 грн; іграшки для дитячої психіатричної лікарні № 2 – 1098.45 та ін.

А деякі потребують просто поради, оскільки мають потребу в знеболенні і не знають, як її вирішити.

На жаль, ми не можемо допомогти всім; у таких випадках ми намагаємося принаймні дати адреси (телефони) інших благодійних організацій, які надають допомогу у подібних випадках.

Будемо раді відповісти на Ваші питання, а також запросити Вас в установи, яким ми допомагаємо (або, відповідно, в родини), – можливо, Ви ще глибше побачите їхні потреби й вирішите допомогти.

Дякуємо.

 до перелiку новин