Новини

Запрошуємо Вас взяти участь у

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ МІЖНАРОДНІЙ (УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКІЙ)

НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

 

«СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА ЩОДО ТЯЖКОХВОРИХ (НЕВИЛІКОВНИХ)»

27 БЕРЕЗНЯ 2013 р. КИЇВ

 

До участі у конференції запрошуються фахівці з соціальної роботи та політики, охорони здоров’я, соціології, економіки, психології, представники органів державної та місцевої влади, громадських організацій та бізнесу, релігійних об’єднань, аспіранти та студенти старших курсів ВНЗ.

 

Тематичні напрямки:

1. Зміст та принципи соціальної політики України та ін. держав світу щодо тяжкохворих (невиліковних), членів їх родин та тих, хто надає послуги.

2. Соціальний захист і гарантії для невиліковно хворих, членів їх родин і тих, хто надає медичні, соціальні, психологічні та ін. послуги.

3. Соціологічний вимір паліативної та хоспісної допомоги.

4. Участь державних і недержавних організацій у формуванні соціальної політики щодо невиліковно хворих, членів їх родин і тих, хто надає їм послуги.

5. Соціальні стандарти та якість життя невиліковно хворих.

6. Проблеми та перспективи розвитку паліативної та хоспісної допомоги в Україні та країнах світу.

7. Економічні, нормативно-правові, організаційні передумови удосконалення соціальної політики щодо невиліковно хворих.

Програма заходу будуватиметься навколо 2-х блоків:

-   Фінансування системи охорони здоров’я та соціального захисту, нові можливості та перспективи в умовах фінансово-економічної кризи. Відбудеться майстер-клас «Как продать громаде участие в добрых делах» відомого експерта з залучення додаткових коштів на неприбуткові організації Я.Рогаліна (Донецьк);

-         Психодраматичний ворк-шоп: «Коли лінія життя перетворюється на крапку» та ворк-шоп із плейбек-театру: «Інколи дуже треба поговорити…». Ведучий: Віталій КЛИМЧУК, Кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної та практичної психології Житомирського державного університету імені Івана Франка, докторант Інституту соціальної та політичної психології НАПН України; психодрама-практик, танце-терапевт, психолог-консультант у методі позитивної психотерапії, засновник Житомирського плейбек-театру.

Для участі у конференції просимо Вас до 20 березня 2013 р. надіслати на електронну адресу оргкомітету info@palliativ.kiev.ua обов’язкова копія doroha@inbox.ru заявку щодо участі у конференції,  матеріали та відскановану квитанцію про сплату благодійного внеску (120 грн.).

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ: Обсяг до 13 тис. знаків (4 аркуші формату А4); в редакторі Word з розширенням *doc, або *rtf. В правому куті ПІП автора (повністю), нижче – назва організації (ВНЗ) (без скорочень) та місто (у тому самому рядку), нижче – e-mail, моб.телефон. Далі через інтервал у центрі – назва матеріалу (заголовними літерами, жирним шрифтом 14-го розміру), нижче через інтервал друкується текст. Матеріали мають бути оформлені згідно  вимог ВАК.

Назва файлу з матеріалами – прізвище першого автора латинськими буквами. Назва файлу з заявкою – слово «заявка» та прізвище першого автора. Матеріали та заявку не архівувати.до перелiку новин