Новини

Тиждень 17-21 грудня 2012 р. був у нашій Асоціації паліативної та хоспісної допомоги надзвичайно активним. Адже ми організовували святкування дня св.Миколая в лікарні «ОХМАТДИТ»!

17 грудня до батьків тяжко хворих дітей у відділення неврології завітала візажист Влада. Мами були у захваті, адже вона трохи відволікла їх від сумних буднів. Адже їхні діти, котрі перебувають у відділенні, мають такі захворювання, як, наприклад, епілепсія, або синдром Дауна… І тому така допомога була для них маленькою і дуже приємною несподіванкою.

Наступного дня до лікарні прийшов справжній св.Миколай: наш волонтер Олександр Оріховський, який приніс 80 подарункових наборів для дітей у СНІД-центрі та хірургічному відділенні. Діти були щасливі, адже і вони відчули радість свята і увагу.

У той же день 8 школярів середньої школи № 139 прийшли до Центру токсикології, де понад 40 дітей проходять лікування, 25 з них – отримують діаліз, оскільки їхні власні нирки, на жаль, не працюють. Вони зробили невелечку виставу для своїх однолітків і принесли їм подарунки: олівці, фломастери, кольоровий папір.

А 20 грудня до нас завітали волонтери з Platinum Bank. Вони провели зайняття з арттерапії для маленьких пацієнтів відділень педіатрії і ендокринології і вручили малюкам подарунки.

Таким чином, наші волонтери за один тиждень надали скромну, але таку потрібну та приємну допомогу понад 150 людям.

Дуже дякуємо всім вам. Приєднуйтеся до добрих вчинків! Телефунуйте 097 14 17 456!до перелiку новин