Новини

У другу суботу кожного жовтня світ відзначає День паліативної та хоспісної допомоги. Звичайно, для фахівців нашої Асоціації, які з 2006 р. є піонерами розвитку цього виду допомоги тяжко хворим людям в Україні, це – професійне свято.

Насамперед, ми хотіли би подякувати Вам за Ваші пожертви на тяжко хворих, які Ви надавали чи надаєте нам через благодійні скриньки (які знаходяться вже в 25 торгових точках Києва) або під час благодійних заходів або в інший спосіб.

Оскільки ми – громадська благодійна організація, ми би хотіли коротко відзвітувати перед громадськістю про нашу роботу та її результати в 2011-2012 рр.

  • У наших навчально-просвітницьких заходах (тренінги, семінари, а також конференції) взяли участь понад 300 осіб з різних регіонів України.
  • Дякуючи Вашим пожертвам, надається постійна і регулярна фінансова допомога 3-м родинам, а не регулярна - ще 4-м на місяць.
  • Дякуючи Вашим пожертвам, надається допомога 3-м державним закладам, які, використовуючи її, допомогли понад 200 тяжко хворих з різних регіонів України.
  • Наші 2 благодійні заходи (концерти) відвідали понад 200 осіб.
  • Скринькі для збору пожертв розміщено в 25 торгових точках.
  • Асоціація бере активну участь у підготовці ряду документів, що регулюватимуть надання паліативної та хоспісної допомоги («Порядок взаємодії суб'єктів при наданні соціальних та медичних послуг вдома невиліковно хворим (паліативна допомога)», Проект Наказу МОЗ України «Про затвердження Порядку надання паліативної та хоспіної допомоги», Проект наказу МОЗ України "Про організацію діяльності та функціонування закладу охорони здоров'я особливого типу "Хоспіс", відділення/палати паліативної та хоспісної медицини та спеціалізованої мультидисциплінарної мобільної бригади паліативної допомоги «Хоспіс вдома» та ін.
  • Підготовлено та опубліковано понад 35 публікацій з паліативної та хоспісної тематики (наукові та публіцистичні матеріали, статті та ін.).

Дякуємо Вам всім за співпрацю!до перелiку новин