Новини

Асоціація паліативної та хоспісної допомоги закінчує роботу над публікацією «Тяжко хворі діти: поради та рекомендації». Цільова група видання – батькі, які мають дітей, передусім, хворих на ВІЛ / СНІД, цукровий діабет, хронічну ниркову недостатність, онкологічне захворювання та ін. тяжкі хвороби. Мета – підтримати цих батьків психологічно та інформаційно, не дати їм впасти в розпач.

У збірнику представлені поради та рекомендації з надання медико-психологічної та соціально-реабілітаційної допомоги важко хворим дітям, підготовлені, переважно, фахівцями з медичної психології. Коротко розглядаються клінічні особливості деяких найбільш поширених важких захворювань, викладаються типові реакції батьків, які дізналися про діагноз, даються конкретні поради, які можуть бути корисні батькам і рідним, медико-психологічні поради та рекомендації, наведено окремі рекомендації по корекції підвищеної тривожності у дітей, фізичного виховання дітей, які страждають на ДЦП. Надаються адреси державних, приватних та благодійних центрів, які надають допомогу тяжко хворим дітям в Києві і області, міжнародні стандарти паліативної та хоспісної допомоги.

Видання призначене для батьків важко хворих дітей, але може бути корисним і цікавим для лікарів-неврологів, психіатрів, медичних та практичних психологів, соціальних працівників, співробітників МСЕК та ПМПК, керівників громадських і благодійних організацій.

Автори-упорядники: Анопрієнко Олена Василівна, завідуюча центром медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги, Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ»; Барабаш Роман Зотовіч, лікар вищої кваліфікаційної категорії з лікувальної фізкультури, дитяча поліклініка № 1 Подільського району м.Києва; Вольф Олександр Олександрович, магістр соціальної роботи, голова правління Благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», соціальний працівник, Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ»; Мазур Сергій Володимирович, завідувач відділення токсікології Українського центру дитячої токсікології, інтенсивної та еферентної терапії; Мєшкова Олена Михайлівна, заслужений педіатр Україні, кандидат медичних наук, заступник генерального директора, Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ»; Осадча Анастасія Павлівна, медичний психолог центру медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги, Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ»; Усікова Людмила Феліксівна, медичний психолог центру медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги, Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ»; Шейман Борис Семенович, доктор медичних наук, професор, завідувач Українського центру дитячої токсікології, інтенсивної та еферентної терапії, Національна дитяча спеціалізована лікарня "ОХМАТДИТ".

Очікується, що видання буде безкоштовно розповсюджуватися у лікарні "ОХМАТДИТ" та ін. закладах орієнтовно з 1 листопада 2012 р.

З питань отримання можливо звертатися за тел. 097 14 17 456 або мейл doroha@inbox.ruдо перелiку новин