Новини

25 вересня 2012 р. у Києві відбувся черговий тренінг для батьків тяжко хворих дітей на тему фізичної, психологічної та соціальної підтримки. Метою його було дати хоча б загальні уявлення про можливості, права, організації, які допомагають цій уразливий групі населення. Адже така інформаційна підтримка – надзвичайно важлива. Захід відбувся за підтримки Уряду Австралії.

Всього у заході взяли участь 19 родин з Києва та Київської області. При чому деякі мами є не лише «неформальними фахівцями» з цієї проблеми, але й працюють у громадських і державних організаціях, котрі опікуються проблемами тяжко хворих дітей.

   

На заході висвітлювалися теми, які мають дуже велике практичне значення (обладнання, яке можна і треба шукати для лікування або реабілітації тяжко хворих дітей; права тяжко хворих; хто і чому може допомогти і т.д.).

Асоціація паліативної та хоспісної допомоги планує продовжувати ці заходи і тим самим підтримувати родини, де виховуються тяжко хворі діти. Багато учасників висловили персональні прохання про допомогу. Тому Асоціація продовжуватиме залучати гроші для допомоги їм.до перелiку новин