Новини

26-27 вересня 2012 р. в Ірпіні під Києвом відбувся перший Національний конгрес з паліативної та хоспісної допомоги, у якому взяли участь фахівці Асоціації паліативної та хоспісної допомоги.

На ньому розглядався цілий ряд питань:

- Контроль за обігом наркотичних засобів в медичній сфері: перешкоди доступу до лікарських засобів та шляхи вирішення.

- Паліативна допомога для ВІЛ-інфікованих осіб.

- Стандарти надання паліативної допомоги вдома та в стаціонарі.

- Особливості надання паліативної допомоги в міській та сільській місцевості.

- Соціальна складова паліативної допомоги.

- Взаємодія медичної та соціальної служб при організації системи паліативної допомоги.

- Роль Церков та релігійних організацій в системі паліативної допомоги.

Представники Асоціації паліативної та хоспісної допомоги взяли участь у цьому поважному заході і провели низку надзвичайно важливих зустрічей з цілим рядом ключових національних і міжнародних експертів з паліативної та хоспісної допомоги. Результатом цього має стати краща якість надання цієї допомоги тяжко хворим і нові спільні проекти, які, сподіваємося, допоможуть тим, хто страждає.

Як уже повідомлялося, Асоціація проводить заходи з просвітництва, зокрема, серед фахівців, які надають допомогу і самих тяжко хворих і членів їхніх родин. На жаль, саме ця остання група людей не знає про свої права, можливості, і тому значення навчання для них є великим.

Один із таких заходів – тренінг з психологічної і соціальної реабілітації тяжко хворих дітей – відбувся 25 вересня ц.р. в м.Києві. Участь у ньому взяли близько 20 родин, які отримали надзвичайно важливі для них поради, зав’язали знайомство з тими, хто їм може допомогти, отримали надію на правовий захист. На заході виступила юрист Асоціації Наталя, яка повідомила про правові можливості, пільги, соціальні гарантії та ін. для тяжко хворих громадян.

Учасники Національного Конгресу - останній деньдо перелiку новин