Новини

Асоціація паліативної та хоспісної допомоги продовжує надавати допомогу тяжко хворим громадянам. У травні-червні 2012 р. до нас звернулися 3 особи, які потребують матеріальної допомоги на лікування. Одній з них, пацієнтці ОХМАТДИТу, яка є сиротою з Одеської обл., було терміново необхідно отримати дитячу харчувальну суміш та підгузники; іншій, яка є вже клієнтом нашої благодійної організації – 9200 грн на медичні препарати та профілактичне лікування; а третій особі також була потрібна грошова допомога приблизно в 20 тисяч грн.

Дякуючи пожертвам, ми змогли надати допомогу у розмірі 229,66 грн для придбання суміші Біфідус-1 й памперсів для першої особи; другій особі було надано допомогу для придбання ліків. Робляться заходи для надання допомоги цій багатостраждальній родині, яка у серпні 2012 року має їхати на лікування до Дніпропетровську.

У разі Вашого зацікавлення й бажання допомогти у будь-який спосіб (грошова пожертва, волонтерство, матеріальна допомога та ін.), ми можемо організувати відвідання Вами потребуючих (в лікарнях м.Києва та у їх домівках).

Дякуємо всім волонтерам і благодійникам за допомогу. Хай Бог віддячить Вам сторицею!до перелiку новин