Новини

У квітні 2012 р. в м.Києві відбувся тренінг «Реабілітаційна, психологічна та соціальна підтримка батьків, що виховують дітей з ДЦП». У програмі відбулися презентації: обладнання для реабілітації дітей у домашніх умовах; особливості психоемоційного розвитку дітей і підлітків; навички ефективного спілкування з дітьми з обмеженими можливостями; практики психоемоційної розгрузки для батьків дітей з обмеженими фізичними можливостями; організації Києва та області, які допомагають дітям з обмеженими фізичними можливостями. 

Також були надані друковані матеріали (практичні рекомендації по догляду за дітьми з адресами організацій, що надають реабілітаційні послуги, включаючи дельфінотерапію, терапію малюванням, терапію кіньми та ін.). Батьки відзначили їх практичну корисність.

Приємною несподіванкою для учасників було те, що після тренінгу усім бажаючим були безкоштовно надані памперси Bella BABY-H Junior та Bella BABY-H MAXI, переважно 4-5 розміри, продукція фірми «Ярослав» (рушники, піжами та ін.) та інші подарунки для батьків і дітей. А лікарем з лікувальної фізкультури було призначено курс безкоштовного масажу і здійснено направлення усіх бажаючих до ін. спеціалістів. Пізніше вони мали змогу прийти до нього на прийом.

Матеріальна підтримка заходу відбулася завдяки СПД «Кривонос» та пожертвам числених незнаних добродіїв, які жертвують для нас у наші скриньки для пожертв, які розміщені в торгових точках Києва.

У наших подальших планах проведення подібних заходів, на яких ми продовжимо інформаційну підтримку громадян, які опинилися в скрутних життєвих умовах.до перелiку новин