Новини

Асоціація паліативної та хоспісної допомоги продовжує свою програму «Митці на підтримку хоспісів», яка розпочалася ще у 2010 році. Програма полягає на тому, що митці, переважно талановиті артисти, музики, співаки, художники присвячують частину свого таланту на підтримку суспільно важливої діяльності Асоціації, яка спрямована на підтримку родин, де є тяжко хворі громадяни.

У 2012 р. відбулося 2 концерти, на кожному з яких був аншлаг, який супроводжувався не лише піднесеною атмосферою, але й гарним настроєм. Під час таких заходів ми намагаємося говорити не про смерть, а про життя; не про біль, але про надію на те, що людині буде створено гідні умови для життя до останнього подиху. На заходах було зібрано близько 2500 грн пожертв. Щиро дякуємо усім жертводавцям!

Черговим заходом буде благодійний концерт молодого, але надзвичайно талановитого дуету акордеоністів W-you, який відбудеться 17 травня 2012 р., у Київському будинку вчених за адресою вул. Володимирська, 45-а (метро «Золоті ворота»). Початок концерту – 18.30. Як завжди, вхід – за пожертви, які цього разу підуть на підтримку родин з тяжко хворими дітьми і на закупку реабілітаційного обладнання і розвиваючих іграшок для них.

У концерті – класичні та сучасні твори, такі, як Й. С. Бах, Токката ре-минор; Скарлатті Соната ля минор; А. Вівальді, Концерт "Зима" 1 ч.; А. П’яццола, Танго; А. Музикіні Вальс; Б.Мирончук, Самба; Ян Тирсен, Мелодія з кінофільму Амелі та багато інших.

Щиро запрошуємо!до перелiку новин