Новини

Протягом грудня 2010 р. - січня 2011 року працівники Печерського територіального центру соціального обслуговування надавали подарунки паліативним і хоспісним пацієнтам, охопленим інноваційною програмою паліативної дпоомоги на дому. Подарунки були придбані за кошти, зібрані під час культурно-мистецьких акцій (див. нижче). Загалом 64 дитини з дитячим церебральним параличем, людини похилого віку та осіб з обмеженою руховою можливістю отримали постільні набори, халати, памперси, гігієнічні набори, листивки (зроблені учнями середніх шкіл району). Взагалі, було роздано 8 упаковок антисептичних памперсів Sani (вир-ва Польщі). Необхідно зазначити, що сам цей виріб є дуже важливим для лежачих осіб; деякі з наших підопічних міняють памперси щоп'ять годин, а одному з наших клієнтів, що страждає на єпілепсію, 2 шт. памперсів використовує за ніч. Необхідно зазначити, що наші підопічні, дякуючи за таку підтримку, просили про допомогу в прибиранні помешкання, а також прагнули спілкуватися та бути корисними.
Діти з числа наших клієнтів мають, на жаль, дитячий церебральний параліч. Наприклад, М., розумово відсталий, має дитячий церебральний параліч, 13 років повзає по квартирі. Проживає з дідом і бабцею. О., який теж має 13 р. проживає з бабцею, яка носить його на руках в центр, де відбуваються зайняття з такими ж малюками.
Як бачимо, всі ці люди потребують посильної допомоги. Якщо Ви хотіли б пожертвувати свої зусилля або фінансову допомогу заради допомоги таким людям, просимо звернутися до соціального працівника Печерського терцентру, який координує паліативну та хоспісну допомогу, за тел. 098 677 09 06. Мейл doroha@inbox.ruдо перелiку новин