Новини

19 березня 2012 року голова правління БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» прийняв участь у круглому столі, присвяченому співпраці з Українською православною Церквою у сфері допомоги тяжко хворим дітям у Київській обл. Круглий стіл відбувся у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ». Зокрема, обговорювалося питання заснування стаціонарного хоспісу. Воно могло би діяти у формі відділення сестринського догляду у співпраці як з лікувальними, так і громадськими (благодійними) організаціями.

Асоціація паліативної допомоги висловлює підтримку даної ініціативи і готова взята участь у її реалізації, зокрема, у формі навчання фахівців (у співпраці з кафедрою паліативної та хоспісної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти ім.Шупика).

Відносини Асоціації з УПЦ можна охарактеризувати як дуже добрі: у 2008 р. відбулася особиста зустріч предстоятеля УПЦ Блаженійшого митрополита Володимира з керівництвом, зокрема, Асоціації; у подальші роки співпраця продовжувалася; високий представник УПЦ (Голова Синодального відділу благодійного та соціального служіння о.Сергій Косовський взяв участь у роботі всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Соціальна політика щодо невиліковно хворих»).до перелiку новин