Новини

15-16 березня 2012 року в м. Київі пройшла конференція «Соціальна політика щодо невиліковно хворих», організована нашою Асоціацією. Одним із спонсорів заходу стала ТМ «Суворов» – відомий і популярний виробник кондитерських виробів з м.Кременчуга.

Приватне підприємство «Суворов» у 2011 р. на виставці «100 кращих товарів року» стало лауреатом у номінації «Цукерки, глазуровані кондитерською глазур’ю». Але секрет популярності марки полягає не лише у цьому. Головне – що продукція «Суворов» є  не лише надзвичайно смачною, але й корисною. Наприклад, серія цукерок «фітнес», що мають у склад крупи, підготовлені за спеціальною технологію, методом «вибуху», зберігаючи в собі усі корисні мікроелементи: фарфор, кальцій, калій, натрій, магній, цинк, ряд вітамінів. Кожна цукерка відрізняється власними рецептурними складовими. «Фітнес Леді» складається родзинок, горіхів, цукатів. «Фітнес Мен» – наявність чорносливу та кунжуту надає вишуканий смак.

«Суворов» виготовляє й печиво. Здобне, пісочно-відсадне, зі згущеним молоком, фруктовим наповнювачем, глазуроване, вагове листкове, а також кекси.

Але найголовніше – це справжня популярність виробів «Суворов». Під час перерви на каву 14 кг цукерок і печива, переданих у якості благодійної допомоги нашій Асоціації паліативної та хоспісної допомоги, «зникли» протягом 30 хв.

Отже, ми дякуємо ТМ «Суворов» за розуміння проблем, пов’язаних з тяжко хворими і сподіваємося на подальшу співпрацю. За подальшою інформацією звертайтеся на сайт www.suvorov.co.uaдо перелiку новин