Новини

Каріна Карасьова та Олександр Швидкий поєднання творчих особистостей.

Останній у 2011 році благодійний концерт "Пісні, народжені коханням" пройде у Будинку актора на Ярославовом Валу, метро "Золоті Ворота", 19 грудня 2011 р. об 18.30. Щиро запрошуємо всіх!

На нашому каналі Ютуб Ви можете знайти приклади деяких яскравах пісеньу виконанні К.Карасьвої та О.Швидкого.

Каріна Карасьова - співачка, Заслужена артистка України , солістка творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України».

Мисткиня є однією з провідних вокалісток у естрадному жанрі. Здобула класичну школу співу і володіє голосом широкого діапазону з яскравим тембром, досконалою технікою виконання та розмаїтим репертуаром. Закінчила Житомирське музичне училище ім. В. Косенка та Рівненський Національний університет культури.  Свою творчу діяльність почала як солістка естрадно-фольклорного ансамблю «Катюша» під керівництвом Сергія Козіна, який мав гастролі по містах Німеччини, Данії а також країнах СНД. Познайомившись з московським композитором та поетом Володимиром Деборщуком, була запрошена в якості солістки до московського проекту «Володино поле», де з успіхом виступала з оригінальною програмою.

Після повернення до України, співачка багато працює у студії звукозапису, з успіхом виступає на сценах найбільших концертних залів країни . Пісні у її виконанні звучать у теле- та радіо ефірах .

Каріна Карасьова – нащадок вчительської династії, її дідусь та бабуся по батьківській лінії були знаними освітянами, вчителювали на Чернігівщині. Дідусь і бабуся по материнській лінії брали участь у художній самодіяльності та багатьох музичних, освітніх конкурсах на Полтавщині. Тому Каріна з юного віку намагалася нести слухачу не тільки красу мистецтва, але й і високу духовність української культури, бачення розвитку цього мистецтва, свою просвітницьку місію. Маючи у професійному багажі одні з найкращих учбових закладів України – Житомирське музичне училище ім.. Віктора Косенка та Рівненський національний університет культури, які закінчила з відзнакою, Каріна з високою майстерністю доносить до слухача не тільки всю красу рідного мистецтва, але і свої особисті погляди – погляди неординарні, цікаві, нові . Ці властивості співачки втілюються у таких творчих здобутках, як перемоги на міжнародних пісенних конкурсах: фестиваль – конкурс народної творчості (м. Москва), «Боромля», «Аскольдів глас», Співачка є кількаразовим лауреатом фестивалів «Пісенний вернісаж» у Національному палаці мистецтв «Україна» та «Київська студентська весна» у Київському палаці спорту.

Не вдовольняючись музичним матеріалом, який є у продажу, бібліотеках , Інтернеті, Каріна особисто збирає музичний народний матеріал у творчих експедиціях . Саме за цикл експедицій до Поліського краю, де народилася, по збиранню старовинних поліських пісень, та обробку зібраного, співачка здобула високе звання «Заслужений артист України».

Характерною особливістю праці Каріни є те , що вона працює у творчому дуеті із своїм партнером та однодумцем – композитором, аранжувальником та виконавцем Олександром Швидким*, який не тільки поділяє погляди мисткині на сучасне українське мистецтво, але й доповнює їх оригінальними ідеями. Удвох Каріна та Олександр, маючи дуже високий творчий потенціал, можуть зробити готовий музичний продукт практично у любому напрямку музичного мистецтва.

Більше того, прослухавши курс сучасного дизайнерського мистецтва, Каріна розробляє своє мистецьке вбрання тільки власноруч – розробляє сміливо, нетрадиційно, вдало, використовуючи національну символіку та колорит, втілюючи власну ідею: кожна мелодія повинна мати окрім власних аранжування та виконання, візуальну підтримку у вигляді вбрання, яке не тільки гармоніює із виконанням, але й виступає як його дієва частина.

Творчий тандем створює різнопланову музику - від народної і року до джазу і техно. Дует у співпраці із українськими поетами, такими як Борис Олійник , Михайло Ткач, Микола Сингаївський, Василь Василашко, Андрій Демиденко, Микола Луків, Зоя Кучерява, Владлен Ковтун, Ігор Стратій, Григорій Булах, Володимир Цибулько, Лариса Петрова, Зоя Ружин, Ніна Шаварська, Олександр Плотніков, Олександр Матвєєв, та інш., створив понад двісті пісень та романсів, близько ста з яких записано в оригінальному аранжуванні Олександра Швидкого.

Одним з останніх проектів дуету є реконструкція та популяризація старовинної української поліської пісні.

 *Швидкий Олександр – композитор, поет, аранжувальник та виконавець, інструменталіст-віртуоз, соліст-інструменталіст творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України». Його виконавська палітра охоплює майже всі стилі сучасної музики – від поп- і рок- до джазових композицій. Особливу увагу О. Швидкий приділяє пісенному жанру – він створив (частково у співавторстві з Каріною Карасьовою) більше 200 творів. Щороку О. Швидкий представляє прем’єри на Всеукраїнському фестивалі «Пісенний вернісаж», і є лауреатом української «Пісні року».Закінчив Черкаське музичне училище.

У Москві познайомився з учасниками інтернаціонального музичного проекту «Lege artis» з якими плідно співпрацював, створюючи і виконуючи музику до студентського театру, брав участь у декількох музичних проектах.

 Переїхавши у м. Черкаси , працював в естрадно-джазовому оркестрі під керівництвом Юрія Соловйова, писав і виконував музику до вистав Черкаського палацу культури «Дружба народів», у складі ансамблю «Славутич» брав участь у гастролях до Югославії, працював у джаз-квінтеті під керівництвом Миколи Євпака, брав участь у джазових фестивалях.до перелiку новин