Новини

20 листопада 2011 р. в Музеї народного декоративного мистецтва відбувся черговий благодійний концерт, присвячений збору коштів для тяжко хворих у рамках Програми «Митці на підтримку хоспісів». Цього разу на добровільних засадах погодилися виступити заслужена артистка України Каріна Карасьова та композитор Олександр Швидкий у концерті «Пісні, народжені коханням». На заході збиралися кошти на підтримку тяжко хворих дітей, що перебувають у лікарні «ОХМАТДИТ», а саме облаштування ігрової кімнати у онкогематологічному відділенні цієї лікарні. Місцеві маленькі пацієнти лікуються від раку крові.

Серед почесних гостей музичної події був відомий поет Василь Василашко, Заслужений журналіст України, лауреат Республіканської літературної премії імені Лесі Українки (1995 р.) за збірку віршів «Чи Україні ти син?»  та ін. Також, особливо приємною була участь представників Адвокатського об’єднання “Адвокатська контора «Скляренко та Партнери». Саме ця юридична фірма надала пожертву у розмірі 1000 грн для Лікарні.

За результатами недавнього дослідження, проведеного Асоціацією паліативної та хоспісної допомоги за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», у більшості країн Європи недофінансування сфери соціального захисту та охорони здоров’я становить понад 50 %, не виняток і Україна. Саме тому важливим є так званий фандрейзінг, коли значна кількість коштів збирається саме дякуючи контактам з представниками соціально відповідального бізнесу, як, наприклад вже згадана “Адвокатська контора «Скляренко та Партнери».

19 грудня відбудеться наш наступний концерт, присвячений Дню святого Миколая. Заслужена артистка України Каріна Карасьова та композитор Олександр Швидкий знову дарують нам концерт «Пісні, народжені коханням». Щиро запрошуємо всіх бажаючих!

Представники "Скляренко і Партнери" та Асоціації паліативної та хоспісної допомогидо перелiку новин