Новини

 

9 травня 2018 р. у Києві відбулася зустріч представників учасників Коаліції регіональних ініціатив "ТОЛОКА" - Дмитра Вітвіцького від Фонду "Право і демократія" і Олександра Вольфа та Світлани Герасимович від БО "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги". 
Обговорювалися питання функціонування, співпраці і напрямків стратегічного розвитку Коаліції на 2018-2020 рр. 
Були узгоджені спільні дії щодо створення тренінгових центрів, функціонування експертно-аналітичної групи, розвитку соціального підприємництва, зокрема, на основі програм "сільського зеленого туризму".

29 травня 2018 р. у Києві відбулася зустріч представників учасників Коаліції регіональних ініціатив "ТОЛОКА" - Дмитра Вітвіцького від Фонду "Право і демократія" і Олександра Вольфа та Світлани Герасимович від БО "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги".  Обговорювалися питання функціонування, співпраці і напрямків стратегічного розвитку Коаліції на 2018-2020 рр.  Були узгоджені спільні дії щодо створення тренінгових центрів, функціонування експертно-аналітичної групи, розвитку соціального підприємництва, зокрема, на основі програм "сільського зеленого туризму".

 до перелiку новин