Новини

8 лютого 2018 р. БО "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги" приєдналася до координаційної зустрічі партнерів з розвитку паліативної допомоги в м. Києві, організованої Міжнародний фонд "Відродження".

 

Разом із колегами з Таблеточки, БФ "Відкриті долоні", БО "Фундація прямої допомоги", Фонд допомоги онкохворим дітям "Краб", Debra-Ukraine, Центр допомоги дітям, хворим на бульозний епідермоліз, Фонд Святителя Луки, Асоціації хоспісної та паліативної допомоги, Всеукраїнської асоціації паліативної допомоги, National Children's Hospital "Охматдит" та OSCE Project Co-ordinator in Ukraine обговорювали найгостріші питання в організації та розвитку паліативної допомоги в Києві та в Україні загалом.
Піднімали питання не лише про доступ до необхідних препаратів та догляду за паліативними пацієнтами, але й про психологічну допомогу родинам хворих, спеціальну освіту медичних співробітників та роль органів місцевої влади в питаннях паліативу.
Дякуємо всім за продуктивну розмову та розуміння, куди рухатись далі!

Разом із колегами з Центру паліативної допомоги, БФ "Таблеточки", БФ "Відкриті долоні", БО "Фундація прямої допомоги", Фонд допомоги онкохворим дітям "Краб", Debra-Ukraine, Центр допомоги дітям, хворим на бульозний епідермоліз, Фонд Святителя Луки, Асоціації хоспісної та паліативної допомоги, Всеукраїнської асоціації паліативної допомоги, та ОБСЄ обговорювали найгостріші питання в організації та розвитку паліативної допомоги в Києві та в Україні загалом.Піднімали питання не лише про доступ до необхідних препаратів та догляду за паліативними пацієнтами, але й про психологічну допомогу родинам хворих, спеціальну освіту медичних співробітників та роль органів місцевої влади в питаннях паліативу.Дякуємо всім за продуктивну розмову та розуміння, куди рухатись далі!

 

 до перелiку новин