Новини

У листопаді-грудні 2011 р. у рамках програми «Митці на підтримку хоспісів» реалізовуватиметься проект «Скрипка в джазі», організатором і натхненником якого буде Олександра Кожухар. В проекті приймають участь такі колективи, як Cherry sisters (вокально-інструментальний колектив в складі трьох сестер), Fortune (струнний квартер, який 5 березня 2011 р. вже взяв участь у дуже успішному благодійному концерті «Вечір у стилі танго» на підтримку київського хоспісу на дому на Печерську) та Midnight Orchestra (київський біг-бенд).

Одна із унікальних рис цього заходу полягає в тому, що ми вирішили поєднати не лише такі стилі і музичні інструменти, які досі поєднувалися рідко; але ми поєднали інноваційний музичний і соціальний проекти. Митці допомагатимуть у розвитку першому в Києві (та взагалі Україні) хоспісу для дітей на дому, який надаватиме соціально-психологічну, духовну й медичну допомогу родинам тяжко хворих дітей.

Молоді але надзвичайно талановиті виконавці пропонують Вашій увазі унікальний та оригінальний проект, який полягає на спільних виступах скрипки і джазового ансамблю. Як відомо, джаз як стиль зародився як форма пробудження та збереження самосвідомості чорношкірих рабів, що перебували в США. Розвиток допомоги тяжко хворим у наші часи фінансово-економічної й соціально-духовної кризи також є певним пробудженням.

У рамках «Скрипка в джазі» відбудеться орієнтовно 5 концертів у Києві. Наразі ведуться перемовини щодо конкретних місць проведення заходу. Про всі заходи ми Вас повідомлятимемо.

Один з наступних наших концертів у рамках проекту відбудеться у березні 2012 р. Чекайте подальшої інформації!

Відео з одного з концертів Midnight Orchestra див. тут.

Відео з заходів шукайте на нашому каналі Ютуб - http://www.youtube.com/user/Franek2910?feature=mhee#p/u

Виступ Олександри Кожухар на тренінгу для волонтерів Асоціації паліативної та хоспісної допомогидо перелiку новин