Новини

В громадах Київської області перебуває щонайменше 500 медичних працівників. Деякі з них працюють у сфері первинної медичної допомоги (напр., в амбулаторіях сімейної медицини або центрах первинної-медико-санітарної допомоги). У 2017 р. було започатковано проведення реформи первинної медичної допомоги, і одним із аспектів реформи є більша фінансово-економічна незалежність, орієнтованість на платні послуги і т.д. У державному бюджеті закладається 4 млрд грн на модернізацію первинної медичної допомоги. Нові виклики передбачають нові підходи, наприклад, проведення відповідних маркетингових досліджень. Це може стати можливістю працевлаштування для ВПО у медичній сфері, їхнє скооперування, згуртування та створення госпрозрахункових підприємств, створення нових робочих місць для ВПО тощо. 

ВПО з ряду районів Київської області, де вони проживають компактно, можуть працевлаштуватися у нові форми медичних закладів, або створити "соціальні підприємства" на базі медичних закладів первинного рівня, або сприяти розвитку існуючих медичних закладів первинного рівня відповідно до нових умов.

Наприклад, у співпраці з Міжнародною організацією з міграції ми плануємо проведення у 2018 р. тренінгів у Васильківському, Вишгородському, Макарівському, Богуславському та ін. районах на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги населення та зустрічей з відповідним керівництвом щодо врахування інтересів  ВПО і можливостей їх працевлаштування (включаючи можливості щодо введення або розширення платних послуг, введення нових послуг, обьєднання медичних працівників заради надання інноваційних послуг - наприклад, паліативної та хоспісної допомоги, тощо. Метою адвокатування є створення нових робочих місць у сфері охорони здоровья для ВПО і постраждалих від конфлікту осіб.

Після проведення тренінгу з основ проектного менеджменту та паліативної допомоги у громадах, де компактно проживають ВПО, планується проведення зустрічей із керівництвом відповідних районів / міст.

Під час таких зустрічей розглядатимуться питання участі ВПО у роботі закладів і впровадженні інноваційних положень законодавства про реформу охорони здоровья (впровадження платних послуг, створення ФОПів сімейними лікарями та ін.).

Після цього планується супровід медичних працівників з числа ВПО у закладах первинної медичної допомоги або ВПО, які хотіли би працевлаштуватися в медичній сфері і, наприклад, створити відповідних ФОП з надання медичних послуг, або з паліативної / хоспісної допомоги тощо.В громадах Київської області перебуває щонайменше 500 медичних працівників. Деякі з них працюють у сфері первинної медичної допомоги (напр., в амбулаторіях сімейної медицини або центрах первинної-медико-санітарної допомоги). У 2017 р. було започатковано проведення реформи первинної медичної допомоги, і одним із аспектів реформи є більша фінансово-економічна незалежність, орієнтованість на платні послуги і т.д. У державному бюджеті закладається 4 млрд грн на модернізацію первинної медичної допомоги. Нові виклики передбачають нові підходи, наприклад, проведення відповідних маркетингових досліджень. Це може стати можливістю працевлаштування для ВПО у медичній сфері, їхнє скооперування, згуртування та створення госпрозрахункових підприємств, створення нових робочих місць для ВПО тощо. 

Ми плануємо, що ВПО з ряду районів Київської області, де вони проживають компактно, можуть працевлаштуватися у нові форми медичних закладів, або створити "соціальні підприємства" на базі медичних закладів первинного рівня, або сприяти розвитку існуючих медичних закладів первинного рівня відповідно до нових умов.

Результат пошуку зображень за запитом "міжнародна організація з міграції"до перелiку новин