Новини

11-13 жовтня 2017 р. у м.Івано-Франківську відбулися зустрічі БО "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги" та ін. організацій, присвячені розвитку цієї допомоги в місті, області та всій Україні.

На цих зустрічах обгворювалася співпраця між Асоціацією паліативної та хоспісної допомоги та Івано-Франківськими організаціями, досвід яких може допомогти у розвитку цього напрямку в цілій Україні. Такою була зустріч, зокрема, з БО "Просвіта душі та серця", організацією, яка займається волонтерством у медичних закладах міста, зокрема, і в хоспісі. Таких волонтерських організацій в Україні - одиниці.

Також ми мали змогу відвідати виїзне консультативне відділення обласного клінічного центру паліативної допомоги та домовитися про співпрацю. Причому, можливе навчання на базі центру для фахівців з усієї України.

Ще ми мали зустріч з керівництвом новоствореної Вітвіцької ОТГ (Долинський район), які зацікавлені у розвитку інфраструктури своєї ОТГ. Зокрема, обговорювалося питання щодо створення реабілітаційного центру на території громади для тяжкохворих. Також міні-тренінг "Фандрейзинг і проектний менеджмент як основні інструменти забезпечення прав тяжкохворих в Івано-Франківську", активну участь у якому взяли представники соціальних служб, медичні працівники та громадські активісти, дозволив наблизити допомогу тяжко хворим до міжнародних стандартів.

Дана активність була можливою в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).до перелiку новин