Новини

18 липня 2017 р. Асоціація паліативної та хоспісної допомоги провела зустріч з керівництвом Київського міського та Шевченківського районного у м.Києві центрів зайнятості щодо можливого залучення психологів, фахівців з соціальної роботи та ін. фахівців до громадських робіт. За словами керівництва Шевченківського РЦЗ, паліативна та хоспісна допомога є інноваційним видом допомоги людям, яка, хоча й надзвичайно актуальна, але потребує розробки нормативно-правової бази. 

Використання механізму громадських робіт є можливим для громадських, комунальних і інших організацій у разі, якщо вони надають суспільно-корисні послуги (чи роботи). По суті, це є одним із інструментів фінансування НУО з місцевого бюджету, що, в кінцевому результаті та при правильному підході, може позитивно впливати на розвиток соціальної роботи та соціальних послуг, зниження соціальної напруги в суспільстві, допомогу уразливим верствам населення, сталому економічному росту та загалом демократичному розвитку.

Однією з громадських організацій, яка використовує такий механізм, є Полтавська НУО "Світло надії", а провідною організацією, яка сприяє розповсюдженню цього механізму на загально національному рівні, є "Український незалежний центр політичних досліджень".до перелiку новин