Новини

Тиждень 28 вересня - 2 жовтня 2015 р. видався супер насиченим подіями і зустрічами. Спочатку, 29.09, була міжнародна виставка «Охорона здоров'я». На наступний день - участь у конференції «Міжнародне партнерство як каталізатор імплементації медичної реформи в Харківському регіоні» у Харкові. Вдалося зустрітися і попередньо домовитися з низкою німецьких дипломатів, депутатів, організаторами сфери охорони здоров'я та іншими цікавими людьми. Серед них - Яника Мірило, яка виявилася приголомшливою і дуже приємною. Висновок з конференції - реформи охорони здоров'я поки не передбачається, система вельми консервативна. Однак у багатьох регіонах, і насамперед, Харкові - безліч позитивних змін, наприклад, впровадження е-медицини (щоправда, на базі поки що одного закладу) в основному за рахунок ентузіастів.
1-2 жовтня - 2-й Національний конгрес з паліативної та хоспісної допомоги. Величезна кількість нових людей в паліативі, абсолютна більшість - теж ентузіасти. Увечері 1 жовтня - урочистий захід у Філармонії. Були й Гузар, і Філарет, і Квіташвілі, і Богомолець, і старі друзі-партнери В.Князевича - Огризко і Онищук. В основному, були присутні медичні працівники.
2-го жовтня Конгрес тривав. Але не вдалося взяти в ньому участь повною мірою, оскільки втік на Конференцію «Сталий розвиток громадських ініціатив». І там, звичайно, зітхнув на повні груди. Ось де твориться і розвивається даний України.до перелiку новин