Новини

Дякуючи благодійникам, Асоціація паліативної та хоспісної допомоги планує надати допомогу на придбання ліків (препарат «Остеогенон») для Світлани Патри, дівчини, яка страждає на підвищену ламкість кісток. По суті,  дівчина має потребу в довготривалій паліативній допомозі.


Асоціація знайома зі Світланою вже 4 роки, коли вона взяла участь у нашій міжнародній конференції «Соціальна політика щодо невиліковно хворих». Тоді Світлана закінчувала Університет «Україна» (факультет соціальних комунікацій) і працювала над сайтом Університету.

Пізніше Світлана була учасником декількох навчальних заходів, які ми організовували, і завжди проявляла активність, оптимізм, високий професіоналізм. У 2012 – 2013 рр. Світлана стала співавтором «Звіту за результатами дослідження щодо дотримання прав тяжкохворих (невиліковних) громадян і членів їхніх родин в Україні».

Зараз, спільно з благодійною організацією «Вперед до життя» (директор – Тетяна Сухіна) ми плануємо купити декілька упаковок «Остеогенону» (орієнтовна вартість – 4000 грн) для цієї людини, яка може бути прикладом для інших тяжкохворих. Дякуємо всім жертводавцям, які сприяють нашій діяльності!до перелiку новин