Новини

Фізично здорова 24-річна громадянка Бельгії Лора домоглася у лікарів права на евтаназію. Дівчина останні кілька років страждає від депресії і більше не хоче жити.

Як пише Newsweek, лікарі погодилися надати Лоре евтаназію, хоча у неї немає серйозних фізичних захворювань, що загрожують життю. Дівчина розповіла бельгійським ЗМІ, що домоглася права на смертоносну ін'єкцію після дитинства і юності, наповнених думками про суїцид. З 21 року вона знаходиться в психіатричній клініці. Вона вже кілька разів намагалася покінчити з собою.

«Смерть для мене не є вибором. Якби у мене він був, я б вибрала стерпне життя. Але я все перепробувала, і це не вийшло », - розповіла вона журналістам.

Дата смерті Лори ще не вибрана.

Бельгія легалізувала евтаназію в 2002 році, ставши другою країною в світі після Нідерландів. У законі йдеться, що бельгійські лікарі можуть «допомогти» пацієнтові закінчити життя, якщо той висловлює таке бажання на підставі постійної і нестерпного болю.

У 2013 році в Бельгії до евтаназії вдалися 1807 чоловік, в 2012 - 1432. Крім Бельгії та Нідерландів евтаназія легальна в Колумбії і Люксембурзі.до перелiку новин