Новини

Триває підготовка до благодійного концерту «Пісні народжені коханням». Як ми вже повідомляли цей концерт відбудеться 20 листопада 2011 р., о 15.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва (на території Лаври). У виконанні заслуженої артистки України Каріни Карасьової прозвучать сучасні українські пісні на слова відомих сучасних поетів і музику відомого композитора Олександра Швидкого. Невдовзі на нашому сайті з'явиться лінк на пісні у виконанні Каріни. Під час заходу збиратимуться благодійні пожертви для надання допомоги тяжко хворим дітям, що перебувають в лікарні "ОХМАТДИТ". Захід проводиться у рамках програми Асоціації «Митці на підтримку хоспісів». Детальніше про попередні концерти на нашому каналі в Інтернеті http://www.youtube.com/user/Franek2910?feature=mhee#p/u

Ви можете здійснити пожертву, прийшовши на концерт або просто перерахувавши благодійний внесок на наш рахунок 26001335761 у АТ "Райффайзен Банк Аваль", МФО 380805, код ЄДРПОУ 37472350.

Ми закупатимемо розвиваючі іграшки, книжки, олівці та ін. для тяжко хворих дітей, які перебувають в ряді відділень «ОХМАТДИТ» і які гостро потребують саме соціально-психологічної підтримки. Найближчим часом на нашому сайті Ви зможете знайти акти прийому-передачі матеріальних цінностей, закуплених за пожертви.

Одночасно з концертом, у Музеї декоративного мистецтва експонуватиметься унікальна виставка творів Волокитинського фарфорового заводу – одного з найпотужніших підприємств фарфорової галузі ХІХ ст. Цей унікальний проект вдалося здійснити завдяки благодійній підтримці московського бізнесмена І. Г. Гутмана. На виставці представлено понад 350 творів із колекцій Національного музею українського народного декоративного мистецтва, Сумського обласного художнього музею ім. Н. Онацького, Харківського художнього музею, Київського національного музею російського мистецтва та приватних зібрань.

Щиро запрошуємо!

Довідки за тел. 097 14 17 456, Олександр Вольфдо перелiку новин