Новини

До Асоціації паліативної та хоспісної допомоги щотижня поступають звернення про допомогу, пов’язані з воєнними діями на Сході України. Так, ми в міру можли востей надаємо соціально-психологічну та матеріальну підтримку переселенцям (біженцям) із зони АТО, надаємо первинну інформаційну підтримку тим особам, що звертаються до нас на гарячу лінію і перенаправляємо їх до профільних організацій. Надаємо пожертви для Донецького міського благодійного фонду «Доброта» (керівник – Яків Рогалін), який зараз працює у Донецьку і надає реальну благодійну підтримку.

Зокрема, 27 липня 2014 р. до нас поступило звернення від лікарів Донецького протипухлинного центру, який звернулися з проханням сприяти вивезенню до Росії тяжкохворої пацієнтки. Ми організували цю евакуацію через кілька днів.

Також, 29 липня 2014 р. до нас поступило звернення від хоспісного відділення Калинівської дільничної лікарні (Попаснянський район, Луганська обл.) з благанням про допомогу та матеріальну підтримку. Понад 40 тяжкохворих лежачих пацієнтів потребують продуктів харчування. Вони всі перебувають у  непристосованому приміщенні, їжу готує на відкритому вогні (кострі). Деякі продукти приносять мешканці околишніх населених пунктів. Персонал лікарні не кинув пацієнтів, а перебуває з ними. Лікарня має автотранспорт, який може зустріти гуманітарний вантаж на під’їздах до Попасні або Первомайська. Станом на 31.07.2014 р. питання евакуації не розглядалося.

Тому звертаємося до вас з проханням будь-якої матеріальної (продуктами харчування) підтримки хоспісного відділення. Особливо потрібні крупи, макарони, олія, цукор, чай. Вода є (з колодязя). Потрібні також бензин і генератор (на час заморозків). Моб. телефон Асоціації паліативної та хоспісної допомоги 097 14 17 456 або 066 244 73 37, моб. телефон головного лікаря дільничної лікарні 050 603 72 38 (Токунова Ольга Борисівна).до перелiку новин