Новини

Не дивлячись на складну політичну, економічну та соціальну обстановку в Україні в останні місяці, коли в умовах фактично війни Уряд намагається здійснювати реформи або непопулярні дії, наша Асоціація паліативної та хоспісної допомоги також намагається служити своїй місії. Так, у травні-червні 2014 р. ми щоденно приймали не менше 3-х телефонних дзвінків від осіб, які потребували підтримки у зв’язку з воєнними подіями. Ми надали допомогу дитячому садку, залучивши волонтерів з Київського зоопарку та волонтера-клоуна. Продовжується тісна співпраця з «ОХМАТДИТ», де ми також сприяємо розвитку психологічної допомоги дітям. Спонсори надають олівці, папір, фарби, пензлі і т.д. для дітей, які під час арт-терапії починають себе краще почувати. Нагадаємо, що ця лікарня є чи не єдиною в Україні медичною установою, де разом працюють медики, психологи, соціальні працівники.

Продовжується співпраця та спонсорська підтримка закладів соціального захисту в Києві та Харківській обл., де в результаті навчання для соціальних працівників одного з територіальних центрів соціального обслуговування навесні  2014 року було відкрито нове відділення паліативної (підтримуючої) допомоги.

Звичайно, такі випробовування гартують нашу та інші подібні організації і в  більш сприятливі часи ми зможемо допомагати краще та більше.до перелiку новин