Новини

На рахунок Асоціації у 2012-2013 р. надано благодійних пожертв на суму 70926 грн. Безпосередня благодійна допомога передана в користування понад 200 особам (переважна більшість – діти з особливими потребами з Києва, але до 20 % становлять люди похилого віку), надається постійна та регулярна допомога 2-м родинам з м.Києва (перший в Україні хоспіс на дому для дітей) та 3-м державним закладам, які, використовуючи її, вже допомогли понад 200 тяжко хворих з різних регіонів України (серед них – НДСЛ «ОХМАТДИТ». Нерегулярна допомога була надана понад 10-м державним закладам, які у 2012-2013 р. мають надзвичайно обмежене фінансування для підтримки людей з особливими потребами. Дякуючи Вашим пожертвам, Асоціацією паліативної та хоспісної допомоги передано адресної благодійної допомоги (у вигляді товарів медичного призначення, дитячого харчування та ін.) на суму 54725,33 грн.

Наші 4 благодійні заходи (концерти) відвідали понад 350 осіб.

Отримано понад 8500 листів, у т.ч. електронних (e-mail), вислано понад 15000.

У 38-ти навчально-просвітницьких заходах (конференції, тренінгах, семінарах, тематичних зустрічах і т.ін.) взяли активну участь понад 860 осіб.

Понад 270 осіб отримали безплатні юридичні консультації та інформаційну підтримку у форматі телефонної «гарячої лінії» з прав тяжко хворих та осіб з інвалідністю. Ще понад 8000 громадян з усієї України стали читачами видань Асоціації (не враховуючи понад 13 тисяч відвідувачів вебсторінки нашої організації).

Для допомоги у Дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» ми залучили понад 60 волонтерів, які надали матеріальну допомогу на понад 20000 грн і надали послуг (переважно, соціально-психологічних) протягом понад 700 людиногодин. Враховуючи, що зарплата психолога або соціального працівника в переліку за одну годину коштує щонайменше 10 грн, загальна допомога волонтерів дорівнює щонайменше 3 місяцям повноцінної роботи ставки психолога. Безпосередньо для допомоги Асоціації паліативної та хоспісної допомоги ми залучили 14 волонтерів, які протягом року надали послуг понад 800 людиногодин. В Асоціації паліативної та хоспісної допомоги постійно працює 4 особи.

Запроваджено інноваційний проект «Школа в ОХМАТДИТ», встановлено зв'язок з рядом державних і недержавних інституцій задля впровадження цього проекту.

Сайт Асоціації паліативної та хоспісної допомоги www.palliativ.kiev.ua відвідали понад 13600 осіб, які здійснили понад 41500 переглядів.

Підготовлено та опубліковано понад 135 публікацій з паліативної та хоспісної тематики (наукові та публіцистичні матеріали, статті та ін.), не включаючи ті, що були опубліковані на сайті Асоціації.

У співпраці з Міністерством соціальної політики України та Державним навчально-науково-методичним центром з паліативної та хоспісної медицини Асоціація закінчує розробку системи навчання соціальних працівників у сфері паліативної допомоги.

Готується запровадження перших в Україні онлайн-курсів для навчання з паліативної та хоспісної допомоги.

Асоціація бере активну участь у підготовці ряду документів, що регулюватимуть надання паліативної та хоспісної допомоги («Порядок взаємодії суб'єктів при наданні соціальних та медичних послуг вдома невиліковно хворим (паліативна допомога)», Проект Наказу МОЗ України «Про затвердження Порядку надання паліативної та хоспіної допомоги», Проект Наказу МОЗ України "Про організацію діяльності та функціонування закладу охорони здоров'я особливого типу "Хоспіс", відділення/палати паліативної та хоспісної медицини та спеціалізованої мультидисциплінарної мобільної бригади паліативної допомоги та ін.

Дякуємо за Вашу підтримку!до перелiку новин