Новини

У Деснянському районі м. Києва волонтерами та партнерами Асоціації паліативної та хоспісної допомоги ведуться підготовчі роботи з будівництва казкового дитячого центру «Мармеладія», який має стати саме «дитячою країною», і в якому все буде виключно для дітей. Тут будуть різноманітні гуртки, творчі майстерні, цікаві та пізнавальні розвиваючі заняття та навчання в ігровій формі, безпечний та цікавий відпочинок, місце для проведення казкових днів народження та святкування різноманітних подій, а також магазин з товарами для дітей.

Але основною метою центра є допомогти дітям стати гармонійними, всебічно розвинутими, високодуховними та успішними особистостями. Тому багато уваги планується приділяти духовно-етичному вихованню, співпраці з громадськими організаціями, які опікуються багатодітними сім’ями, дітьми сиротами, дітьми-інвалідами. В центрі планується проводити безкоштовні майстер-класи, урочисті заходи, надавати психологічну допомогу.

Також він має стати майданчиком для проведення виставок, благодійних ярмарок, та просто місцем зустрічі небайдужих, талановитих людей, які хочуть поділитися своїми знаннями, досвідом та любов’ю з дітьми.

Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці! Тел. 067 408 47 34, мейл armase@ukr.net Аннадо перелiку новин