Новини

28-30 жовтня 2013 р. у Житомирі відбувся черговий тренінг на тему «Нові перспективи праці в сфері догляду та допомоги тяжкохворим», який провадила БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги». Його учасниками стали близько 20 працівників закладів соціального обслуговування населення та особи, які замислюються над можливістю працевлаштування у сфері допомоги тяжкохворим.

Теми, які піднімалися на заході, були надзвичайно важливими та актуальними: як залучити додаткове фінансування та волонтерів задля допомоги цій категорії осіб; які засоби догляду застосовувати; як писати та подавати проектну заявку на отримання фінансування. Також ми піднімали тему можливості отримання ваучерів від організації "ІСАР". Певну увагу звернули також на можливості Google у сфері допомоги та начання.

Певну увагу під час заходу тренери Асоціації паліативної та хоспісної допомоги звертали на інноваційні форми допомоги громадянам: проект паліативної та хоспісної допомоги на дому в м.Києві; програму «Митці на підтримку хоспісів»; «Школу в ОХМАТДИТ» (детальніше про них можна дізнатися на сайті Асоціації www.palliativ.kiev.ua). Саме ці проекти є сучасними та такими, що відповідають найактуальнішим потребам громади, а значить, їх треба поширювати в різних громадах.до перелiку новин