Новини

17 жовтня 2013 р. у лютеранській кірсі (церкві) у місті Києві відбувся черговий концерт із програми "Митці на підтримку хоспісів", який організувала БО "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги". Як і в Європі, в нашій державі ця програма полягає на тому, що митці на добровільних засадах долучилися до справи підвищення інформованості суспільства про потреби тяжкохворих громадян.

Зазвичай, на таких заходах, а також у процесі їх підготовки (рекламування) про паліативну та хоспісну допомогу дізнаються не менше 1000 осіб, деякі з яких стають волонтерами, партнерами, спонсорами Асоціації та тих закладів, яким ця благодійна організація надає допомогу.

Цей захід було проведено завдяки організаційному таланту заступника голови Асоціації Галини Вольф, а також щирому серцю "музичних" волонтерів - Ользі Дмитренко, Ігорю Андрієвському та Тетяні Андрієвській.

Запрошуємо всіх небайдужих до наших наступних заходів, а також долучитися до волонтерської допомоги тяжкохворим дітям і дорослим і членам їхніх родин.до перелiку новин